دوشنبه, 3 تير 1398

رو عنوان : سهم شهرداری سراب از جرایم راهنمایی و رانندگی پرداخت نشده است
عنوان : شهردار سراب گفت: شهرداری سراب در دو سال گذشته ریالی از درآمد دولت از جریمه‌های راهنمایی و رانندگی دریافت نكرده است.
کد خبر : ۲۴۵۰
تاريخ :
 ۱۳۹۷/۰۷/۲۲ 
ساعت : ۹:۱۷:۸
منبع خبر : خبرگزاری تسنیم

علیرضا موحدین در گفت‌وگو با خبرنگار تسنیم در سراب، با اشاره به اینکه تاکنون تنها نزدیک به 70 درصد از بودجه 6 ماه اول سال 97 تحقق یافته است اظهار داشت: متاسفانه با توجه به گرانی‌های اخیر که باعث کاهش رغبت در همشهریان جهت اخذ پروانه ساختمانی و هم چنین کاهش پرداخت عوارضی‌ها شده به همین خاطر از 8 میلیارد و 400 میلیون تومان بودجه پیش بینی شده توسط اعضای شورای شهر برای 6 ماه اول سال جاری فقط 5 میلیارد و 700میلیون تحقق یافته است.

وی افزود:در حوزه عمرانی شهری با توجه به افزایش 2 برابری قیمت قیر که باعث ایجاد مشکلات مالی برای شهرداری‌ها شده بود که خوشبختانه توانستیم در شهرداری سراب علی رغم مشکلات مالی نزدیک به 12 هزار تن آسفالت در شرکت آسفالت سازی شهرستان تولید کرده و نزدیک به 84هزار متر مربع از سطح شهرستان آسفالت شود.

شهردار سراب  در ادامه خاطر نشان کرد: ساماندهی ورودی‌های شهر، نورپردازی زیر درختان، آبنمای موزیکال پارک شهید بهشتی، تجهیز و استاندارد سازی شهربازی پارک‌های 400 دستگاه و مفاخر، تکمیل پروژه پل تاجیار، سنگ فرش پیاده‌روها، ساماندهی کشتارگاه شهرستان، لکه گیری خیابان سطح شهر و مشارکت در برنامه‌های فرهنگی شهرستان، ایجاد نهرهای عرضی جدید و احیای نهرهای قدیمی برای هدایت آب‌های سطحی از جمله فعالیت‌های شهرداری سراب است.

وی یادآور شد: در حوزه محیط زیست محل دفن زباله‌های شهری ، عملیات اجرایی سلول دفن بهداشتی در حال فعالیت است که برای انجام فنس کشی و گود برداری این پروژه مبلغی بالغ بر 370 میلیون تومان هزینه شده است.

شهردار سراب با اشاره این که با توجه به ماده 23 آیین نامه قانون شهرداری‌ها راهنمایی و رانندگی باید مبلغی از درآمد جرائم را به شهرداری‌ها اختصاص دهد یادآور شد: شهرداری سراب  در دو سال گذشته ریالی از درآمد دولت از جریمه‌های راهنمایی و رانندگی دریافت نکرده است.

موحدین در پایان از اتمام عملیات اجرایی برج میلاد سراب خبر داد و گفت : افتتاح این مجتمع تجاری و مسکونی همزمان با تجهیز مالکان مغازه دار خواهد بود که این برج با زیر بنای 20هزار مترمربع در مرکز شهرکنار پل تاجیار قرار دارد.

انتهای پیام/


نمایش تعداد بازدیدها : 254

بازگشت           چاپ چاپ         
 
پورتال شهرداری سراب